logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim na tle wojew贸dztwa i kraju w latach 2003 - 2011 r.



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2011 roku

Stan na koniecPowiat mi臋dzychodzkiwojew贸dztwoPolska
Stycznia 201110,4%9,8%13,0%
Lutego 2011
Marca 2011
Kwietnia 2011
Maja 2011
Czerwca 2011
Lipca 2011
Sierpnia 2011
Wrze艣nia 2011
Pa藕dziernika 2011
Listopada 2011
Grudnia 2011

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2010 roku
Stan na koniecPowiat mi臋dzychodzkiwojew贸dztwoPolska
Stycznia 201010,1%9,8%12,7%
Lutego 201010,5%10,1%13,0%
Marca 201010,6%10,1%12,9%
Kwietnia 20109,8%9,5%12,3%
Maja 20109,3%9,2%11,9%
Czerwca 20108,8%8,8%11,6%
Lipca 20108,3%8,6%11,4%
Sierpnia 20108,0%8,4%11,3%
Wrze艣nia 20108,4%8,5%11,5%
Pa藕dziernika 2010

8,3%

8,6%11,5%
Listopada 20108,6%8,7%11,7%
Grudnia 20108,9%9,2%12,3%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2009 roku
Stan na koniecPowiat mi臋dzychodzkiwojew贸dztwoPolska
Stycznia 20096,8%

7,2%

10,4%

Lutego 20097,7%7,7%10,9%
Marca 20098,6%8,1%11,1%
Kwietnia 20098,7%8,1%11,0%
Maja 20098,3%7,9%10,9%
Czerwca 20098,1%7,8%10,7%
Lipca 20098,1%7,9%10,6%
Sierpnia 20097,7%8,0%10,7%
Wrze艣nia 20098,1%8,2%10,8%
Pa藕dziernika 20098,3%8,4%11,1%
Listopada 20098,7%8,7%11,4%
Grudnia 20099,2%9,1%11,9%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2008 roku
Stan na koniecPowiat mi臋dzychodzkiwojew贸dztwoPolska
Stycznia 2008

6,1%

8,0%

11,5%

Lutego 20085,5%7,7%11,3%
Marca 20085,3%7,4%10,9%
Kwietnia 20085,0%6,9%10,3%
Maja 20085,1%6,5%9,8%
Czerwca 20084,9%6,2%9,4%
Lipca 20084,8%6,0%9,2%
Sierpnia 20084,3%5,9%9,1%
Wrze艣nia 20084,2%5,8%8,9%
Pa藕dziernika 20083,8%5,7%8,8%
Listopada 20084,2%5,9%9,1%
Grudnia 20085,6%6,4%9,5%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2007 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2007

16,3%

11,9%

15,1%

Lutego 200715,7%11,7%14,8%
Marca 200715,3%11,2%14,3%
Kwietnia 200714,1%10,4%13,6%
Maja 200713,7%9,7%12,9%
Czerwca 200713,2%9,2%12,3%
Lipca 200712,3%9,0%12,1%
Sierpnia 200711,4%8,7%11,9%
Wrze艣nia 200710,5%8,3%11,6%
Pa藕dziernika 200710,5%7,9%11,3%
Listopada 20079,9%7,9%11,2%
Grudnia 20079,9%8,0%11,4%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2006 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 200618,1%15,0%18,0%
Lutego 200618,4%14,9%18,0%
Marca 200618,4%14,7%17,8%
Kwietnia 200617,2%14,1%17,2%
Maja 200616,1%13,4%16,5%
Czerwca 200615,4%12,9%16,0%
Lipca 200615,1%12,7%15,7%
Sierpnia 200614,8%12,4%15,5%
Wrze艣nia 200614,3%12,1%15,2%
Pa藕dziernika 200614,4%11,8%14,9%
Listopada 200614,8%11,7%14,8%
Grudnia 200615,7%11,7%14,8%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2005 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 200521,8%16,3%19,5%
Lutego 200522,1%16,3%19,4%
Marca 200521,8%16,1%19,3%
Kwietnia 200521,1%15,6%18,8%
Maja 200519,4%15,1%18,3%
Czerwca 200519,2%15,0%18,0%
Lipca 200518,3%14,8%17,9%
Sierpnia 200517,8%14,6%17,8%
Wrze艣nia 200517,4%14,5%17,6%
Pa藕dziernika 200517,4%14,3%17,3%
Listopada 200517,7%14,3%17,3%
Grudnia 200517,8%14,6%17,6%

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2004 roku


Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 200422,9%17,6%20,6%
Lutego 200423,1%17,6%20,6%
Marca 200422,7%17,4%20,4%
Kwietnia 200422,5%16,9%19,9%
Maja 200422,2%16,6%19,5%
Czerwca 200422,5%16,6%19,4%
Lipca 200422,1%16,4%19,3%
Sierpnia 200421,8%16,2%19,1%
Wrze艣nia 200421,8%16,1%18,9%
Pa藕dziernika 200421,8%16,0%18,7%
Listopad 20
TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
?80.6 KB POBIERZ11.09.2006 15:03362

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 10.03.2011 14:54
Liczba wy艣wietle艅 : 1006

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:52poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:50poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:40poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:39poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:36poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:35poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 14:35poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2009 14:27poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2009 14:27poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  09.02.2009 14:45poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  13.01.2009 14:11poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  04.12.2008 13:40poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  04.12.2008 13:39poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  04.12.2008 13:38poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  17.11.2008 08:57poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  17.11.2008 08:49poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2008 15:58poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2008 15:43poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2008 15:38poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  29.09.2008 11:01poka偶 t膮 wersj臋
Arkadiusz Rosocha  04.09.2008 09:45poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3597912