logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2007 roku



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2007 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2007

16,3%

11,9%

15,1%

Lutego 200715,7%11,7%14,8%
Marca 200715,3%11,2%14,3%
Kwietnia 200714,1%10,4%13,6%
Maja 200713,7%9,7%12,9%
Czerwca 200713,2%9,2%12,3%
Lipca 200712,3%9,0%12,1%
Sierpnia 200711,4%8,7%11,9%
Wrze艣nia 200710,5%8,3%11,6%
Pa藕dziernika 200710,5%7,9%11,3%
Listopada 20079,9%7,9%11,2%
Grudnia 20079,9%8,0%11,4%

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 10.03.2011 15:07
Liczba wy艣wietle艅 : 788

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:05poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3598490