logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2009 roku



Stopa bezrobocia w powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2009 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 20096,8%

7,2%

10,4%

Lutego 20097,7%7,7%10,9%
Marca 20098,6%8,1%11,1%
Kwietnia 20098,7%8,1%11,0%
Maja 20098,3%7,9%10,9%
Czerwca 20098,1%7,8%10,7%
Lipca 20098,1%7,9%10,6%
Sierpnia 20097,7%8,0%10,7%
Wrze艣nia 20098,1%8,2%10,8%
Pa藕dziernika 20098,3%8,4%11,1%
Listopada 20098,7%8,7%11,4%
Grudnia 20099,2%9,1%11,9%
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 10.03.2011 15:11
Liczba wy艣wietle艅 : 986

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:10poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:09poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3817360