logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2010 roku



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2010 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201010,1%9,8%12,7%
Lutego 201010,5%10,1%13,0%
Marca 201010,6%10,1%12,9%
Kwietnia 20109,8%9,5%12,3%
Maja 20109,3%9,2%11,9%
Czerwca 20108,8%8,8%11,6%
Lipca 20108,3%8,6%11,4%
Sierpnia 20108,0%8,4%11,3%
Wrze艣nia 20108,4%8,5%11,5%
Pa藕dziernika 2010

8,3%

8,6%11,5%
Listopada 20108,6%8,7%11,7%
Grudnia 20108,9%9,2%12,3%
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 10.03.2011 15:12
Liczba wy艣wietle艅 : 857

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:12poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3817296