logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2008 roku



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2008 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2008

6,1%

8,0%

11,5%

Lutego 20085,5%7,7%11,3%
Marca 20085,3%7,4%10,9%
Kwietnia 20085,0%6,9%10,3%
Maja 20085,1%6,5%9,8%
Czerwca 20084,9%6,2%9,4%
Lipca 20084,8%6,0%9,2%
Sierpnia 20084,3%5,9%9,1%
Wrze艣nia 20084,2%5,8%8,9%
Pa藕dziernika 20083,8%5,7%8,8%
Listopada 20084,2%5,9%9,1%
Grudnia 20085,6%6,4%9,5%
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 10.03.2011 15:14
Liczba wy艣wietle艅 : 848

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:10poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:08poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3797469