logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2011 roku



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2011 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201110,2%9,9%13,1%
Lutego 201110,1%10,1%13,4%
Marca 20118,8%9,9%13,3%
Kwietnia 20118,1%9,4%12,8%
Maja 20117,6%9,1%12,4%
Czerwca 20116,9%8,7%11,9%
Lipca 20116,3%8,6%11,8%
Sierpnia 20116,0%8,6%11,8%
Wrze艣nia 20116,0%8,6%11,8%
Pa藕dziernika 20117,0%8,6%11,8%
Listopada 20116,7%8,8%12,1%
Grudnia 20118,7%9,2%12,5%
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 01.02.2012 10:08
Liczba wy艣wietle艅 : 805

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  23.12.2011 08:28poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  01.12.2011 14:47poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  14.11.2011 15:55poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.11.2011 10:41poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.10.2011 09:34poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  05.09.2011 13:56poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  28.07.2011 08:30poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  01.07.2011 13:00poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  01.06.2011 13:09poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  04.05.2011 08:02poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  31.03.2011 09:07poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  10.03.2011 15:13poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3684819