logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2012 roku



Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2012 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201210,0%9,8%13,2%
Lutego 201210,2%10,1%13,5%
Marca 201210,1%10,0%13,3%
Kwietnia 20129,9%9,6%12,9%
Maja 20129,7%9,3%12,6%
Czerwca 20129,8%9,1%12,4%
Lipca 20129,2%9,1%12,3%
Sierpnia 20128,4%9,1%12,4%
Wrze艣nia 20129,2%9,1%12,4%
Pa藕dziernika 20129,9%9,2%12,5%
Listopada 201210,3%9,5%12,9%
Grudnia 201211,6%9,9%13,4%
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Lehmann
Data ostatniej modyfikacji : 04.02.2013 09:39
Liczba wy艣wietle艅 : 581

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Lehmann  03.01.2013 13:53poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.12.2012 16:05poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  29.10.2012 12:20poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  02.10.2012 09:27poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  04.09.2012 13:28poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  02.08.2012 13:00poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  02.07.2012 12:50poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  01.06.2012 10:14poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  30.04.2012 11:32poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  27.03.2012 11:37poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  28.02.2012 07:52poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3681569