logo
Statystyka lokalna » Stopa bezrobocia
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2013 roku




Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2013 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201312,4%10,6%14,2%
Lutego 201311,8%10,9%14,4%
Marca 201311,3%10,7%14,3%
Kwietnia 201310,6%10,5%14,0%
Maja 201310,1%10,1%13,5%
Czerwca 20139,4%9,7%13,2%
Lipca 20139,3%9,6%13,1%
Sierpnia 20139,0%
9,5%
13,0%
Wrze艣nia 20139,6%9,4%13,0%
Pa藕dziernika 201311,3%9,3%13,0%
Listopada 201311,0%9,5%13,2%
Grudnia 201311,2%9,6%13,4%


Autor : 
Zredagowa艂(a) : Rados艂aw Bielejewski
Data ostatniej modyfikacji : 10.06.2014 08:58
Liczba wy艣wietle艅 : 333

Redaktor  Data modyfikacji 
Rados艂aw Bielejewski  10.06.2014 08:57poka偶 t膮 wersj臋
Rados艂aw Bielejewski  02.09.2013 09:25poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  02.09.2013 09:21poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  25.06.2013 13:12poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  12.06.2013 14:49poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  07.05.2013 14:01poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  03.04.2013 08:06poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  05.03.2013 08:36poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Lehmann  05.03.2013 08:34poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3599531