logo
Statystyka lokalna
Stopa bezrobocia

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2015 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2015 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 20159,3%
8,2%
12,0%
Lutego 20159,6%
8,3%
12,0%
Marca 20159,4%
8,0%
11,7%
Kwietnia 20158,9%
7,6%
11,2%
Maja 20158,5%
7,2%
10,8%
Czerwca 20157,9%
6,9%
10,3%
Lipca 20157,3%
6,6%
10,1%
Sierpnia 20156,9%
6,5%
10,0%
Wrze艣nia 2015


Pa藕dziernika 2015


Listopada 2015


Grudnia 2015




















Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2014 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2014 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201411,5%
10,0%
14,0%
Lutego 201411,7%
10,0%
13,9%
Marca 201411,1%
9,6%
13,5%
Kwietnia 201410,4%
9,1%
13,0%
Maja 20149,8%
8,7%
12,5%
Czerwca 20148,8%
8,3%
12,0%
Lipca 20148,4%
8,2%
11,9%
Sierpnia 20148,6%*
8,1%
11,7%
Wrze艣nia 20148,4%
7,9%
11,5%
Pa藕dziernika 20147,8%
7,7%
11,3%
Listopada 20148,1%7,7%11,4%
Grudnia 20148,4%
7,8%
11,5%


* zmiana stopy spowodowana korekt膮 G艂贸wnego Urz臋du Statystycznego























Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2013 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2013 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201312,4%10,6%14,2%
Lutego 201311,8%10,9%14,4%
Marca 201311,3%10,7%14,3%
Kwietnia 201310,6%10,5%14,0%
Maja 201310,1%10,1%13,5%
Czerwca 20139,4%9,7%13,2%
Lipca 20139,3%9,6%13,1%
Sierpnia 20139,0%
9,5%
13,0%
Wrze艣nia 20139,6%9,4%13,0%
Pa藕dziernika 201311,3%9,3%13,0%
Listopada 201311,0%9,5%13,2%
Grudnia 201311,2%9,6%13,4%


Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2012 roku
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2012 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201210,0%9,8%13,2%
Lutego 201210,2%10,1%13,5%
Marca 201210,1%10,0%13,3%
Kwietnia 20129,9%9,6%12,9%
Maja 20129,7%9,3%12,6%
Czerwca 20129,8%9,1%12,4%
Lipca 20129,2%9,1%12,3%
Sierpnia 20128,4%9,1%12,4%
Wrze艣nia 20129,2%9,1%12,4%
Pa藕dziernika 20129,9%9,2%12,5%
Listopada 201210,3%9,5%12,9%
Grudnia 201211,6%9,9%13,4%
Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2011 roku
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2011 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201110,2%9,9%13,1%
Lutego 201110,1%10,1%13,4%
Marca 20118,8%9,9%13,3%
Kwietnia 20118,1%9,4%12,8%
Maja 20117,6%9,1%12,4%
Czerwca 20116,9%8,7%11,9%
Lipca 20116,3%8,6%11,8%
Sierpnia 20116,0%8,6%11,8%
Wrze艣nia 20116,0%8,6%11,8%
Pa藕dziernika 20117,0%8,6%11,8%
Listopada 20116,7%8,8%12,1%
Grudnia 20118,7%9,2%12,5%
Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2010 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2010 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 201010,1%9,8%12,7%
Lutego 201010,5%10,1%13,0%
Marca 201010,6%10,1%12,9%
Kwietnia 20109,8%9,5%12,3%
Maja 20109,3%9,2%11,9%
Czerwca 20108,8%8,8%11,6%
Lipca 20108,3%8,6%11,4%
Sierpnia 20108,0%8,4%11,3%
Wrze艣nia 20108,4%8,5%11,5%
Pa藕dziernika 2010

8,3%

8,6%11,5%
Listopada 20108,6%8,7%11,7%
Grudnia 20108,9%9,2%12,3%
Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2009 roku

Stopa bezrobocia w powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2009 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 20096,8%

7,2%

10,4%

Lutego 20097,7%7,7%10,9%
Marca 20098,6%8,1%11,1%
Kwietnia 20098,7%8,1%11,0%
Maja 20098,3%7,9%10,9%
Czerwca 20098,1%7,8%10,7%
Lipca 20098,1%7,9%10,6%
Sierpnia 20097,7%8,0%10,7%
Wrze艣nia 20098,1%8,2%10,8%
Pa藕dziernika 20098,3%8,4%11,1%
Listopada 20098,7%8,7%11,4%
Grudnia 20099,2%9,1%11,9%
Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2008 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2008 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2008

6,1%

8,0%

11,5%

Lutego 20085,5%7,7%11,3%
Marca 20085,3%7,4%10,9%
Kwietnia 20085,0%6,9%10,3%
Maja 20085,1%6,5%9,8%
Czerwca 20084,9%6,2%9,4%
Lipca 20084,8%6,0%9,2%
Sierpnia 20084,3%5,9%9,1%
Wrze艣nia 20084,2%5,8%8,9%
Pa藕dziernika 20083,8%5,7%8,8%
Listopada 20084,2%5,9%9,1%
Grudnia 20085,6%6,4%9,5%
Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2007 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2007 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2007

16,3%

11,9%

15,1%

Lutego 200715,7%11,7%14,8%
Marca 200715,3%11,2%14,3%
Kwietnia 200714,1%10,4%13,6%
Maja 200713,7%9,7%12,9%
Czerwca 200713,2%9,2%12,3%
Lipca 200712,3%9,0%12,1%
Sierpnia 200711,4%8,7%11,9%
Wrze艣nia 200710,5%8,3%11,6%
Pa藕dziernika 200710,5%7,9%11,3%
Listopada 20079,9%7,9%11,2%
Grudnia 20079,9%8,0%11,4%

Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2006 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2006 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 200618,1%15,0%18,0%
Lutego 200618,4%14,9%18,0%
Marca 200618,4%14,7%17,8%
Kwietnia 200617,2%14,1%17,2%
Maja 200616,1%13,4%16,5%
Czerwca 200615,4%12,9%16,0%
Lipca 200615,1%12,7%15,7%
Sierpnia 200614,8%12,4%15,5%
Wrze艣nia 200614,3%12,1%15,2%
Pa藕dziernika 200614,4%11,8%14,9%
Listopada 200614,8%11,7%14,8%
Grudnia 200615,7%11,7%14,8%

Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2005 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2005 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 200521,8%16,3%19,5%
Lutego 200522,1%16,3%19,4%
Marca 200521,8%16,1%19,3%
Kwietnia 200521,1%15,6%18,8%
Maja 200519,4%15,1%18,3%
Czerwca 200519,2%15,0%18,0%
Lipca 200518,3%14,8%17,9%
Sierpnia 200517,8%14,6%17,8%
Wrze艣nia 200517,4%14,5%17,6%
Pa藕dziernika 200517,4%14,3%17,3%
Listopada 200517,7%14,3%17,3%
Grudnia 200517,8%14,6%17,6%

Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2004 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2004 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2004

22,9%

17,6%

20,6%

Lutego 2004

23,1%

17,6%

20,6%

Marca 2004

22,7%

17,4%

20,4%

Kwietnia 2004

22,5%

16,9%

19,9%

Maja 2004

22,2%

16,6%

19,5%

Czerwca 2004

22,5%

16,6%

19,4%

Lipca 2004

22,1%

16,4%

19,3%

Sierpnia 2004

21,8%

16,2%

19,1%

Wrze艣nia 2004

21,8%

16,1%

18,9%

Pa藕dziernika 2004

21,8%

16,0%

18,7%

Listopada 2004

22,1%

15,9%

18,7%

Grudnia 2004

21,9%

15,9%

19,1%

Wi臋cej »
Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2003 roku

Stopa bezrobocia w Powiecie mi臋dzychodzkim
w stosunku do wojew贸dztwa i kraju w 2003 roku

Stan na koniecpowiatwojew贸dztwokraj
Stycznia 2003

20,6%

16,5%

18,6%

Lutego 2003

21,1%

16,6%

18,7%

Marca 2003

20,8%

16,4%

18,6%

Kwietnia 2003

20,4%

16,1%

18,3%

Maja 2003

19,7%

15,7%

17,9%

Czerwca 2003

19,8%

15,7%

17,7%

Lipca 2003

19,2%

15,6%

17,7%

Sierpnia 2003

19,6%

15,5%

17,6%

Wrze艣nia 2003

19,3%

15,5%

17,5%

Pa藕dziernika 2003

19,7%

15,4%

17,4%

Listopada 2003

19,9%

15,6%

17,6%

Grudnia 2003

22,9%

17,1%

20,0%

Wi臋cej »



licznik odwiedzin: 3683822